rss
Czego ciekawego jeszcze nie wiecie o sexie ?
dnia: 2013-05-25

Seks jest jedną z naszych ulubionych sfer życia. Dowiemy się, między innymi, jak kiedyś karano niewiernych mężów, dlaczego apetyt rośnie w miarę jedzenia i dlaczego nie powinieneś unikać miłośniczek harlekinów.
1. Każdego roku 100 tysięcy Amerykanów odnosi najróżniejsze obrażenia podczas eksperymentowania w łóżku (Polacy zapewne nie są tutaj w tyle...). Wymyślne pozycje prowadzą częściej do szpitala, niż do orgazmu.

2. W Hongkongu obowiązuje prawo, zgodnie z którym, zdradzona żona ma prawo zabić niewiernego męża. Jednak musi to zrobić gołymi rękoma.

3. Im więcej seksu uprawiamy, tym więcej mamy na niego ochotę. Dotyczy to szczególnie kobiet, gdyż seks podwyższa w ich krwi poziom testosteronu, który jest odpowiedzialny za libido.

4. Człowiek spędza średnio dwa tygodnie swojego życia na całowaniu. 

5. Seks jest idealnym lekiem na depresję. Sprzyja on wydzielaniu endorfin, których wysoki poziom we krwi nie tylko poprawia nastrój, ale także wzmacnia układ odpornościowy organizmu. 

6. Ludzie i delfiny to jedyne stworzenia na planecie, które potrafią uprawiać seks tylko dla przyjemności. 

7. Homoseksualizm występuje nie tylko u ludzi. Z ssaków, to zjawisko najbardziej jest rozpowszechnione u nietoperzy. 

8. Ludzie po czterdziestce, którzy uprawiają seks przynajmniej raz w tygodniu, znacząco wydłużają swoje życie.

9. Kobiety czytające romanse uprawiają seks dwa razy więcej, niż te, które nich nie czytają. 

10. 85% mężczyzn, którzy zmarli na atak serca podczas seksu, uprawiało go nie ze swoją żoną. 

11. Najmłodsi rodzice na Świecie byli Chińczykami : tata miał 8 lat, mama 9. Ich dziecko przyszło na Świat w 1910 roku. 

12. W starożytnej Grecji niewiernych mężów czasem karano zgoleniem włosów łonowych i wsadzeniem dużej marchewki w odbytnicę. 

13. Seks bez prezerwatywy jest zdrowszy...?! W momencie kontaktu organów płciowych dochodzi do wymiany hormonalnej,  która ma korzystny wpływ na organizmy partnerów. 

14. W chwili, kiedy czytasz te słowa, 4000 ludzi na Świecie uprawia seks. Każdego dnia na Świecie dochodzi do około 100 milionów stosunków .... Popraw te statystyki !!!!
Share
Regulamin Kontakt

Obecnie mamy 4 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 4 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 8787
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu. Kontakt : sprzedaz at buyyou.pl