rss
Czaszka w brzuchu !!!
dnia: 2013-07-05

Co skrywa brzuch byłej miss piękności z USA?


Podpowiedź: to nie jest kolejna idiotka, która wszczepiła sobie implant, po to by zostać popapraną gwiazdą internetu. Nie jest to też żaden guz, tylko celowo umieszczona przez lekarzy rzecz. Zanim klikniesz dalej, chwilę pomyśl.


W środku znajduje się fragment jej czaszki. Spory kawałek czaszki w samym środku brzucha. 
 
Brzuch należy do Jamie Hilton, która w  2011 roku podczas wypadu na ryby do Piekielnego Kanionu w Idaho spadła z 4-metrowej skały  i musiała przejść operację mózgu. Lekarze byli zmuszeni usunąć 25% jej czaszki, aby jej opuchnięty mózg miał miejsce potrzebne do powrócenia do normalnego rozmiaru. 
 
Czaszkę zaszyto w brzuchu, aby później - po pełnej regeneracji mózgu - z powrotem umieścić ją w głowie. Żołądek był do tego idealnym miejscem, które utrzymywało czaszkę w doskonałych warunkach.
Share
Regulamin Kontakt

Obecnie mamy 4 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 4 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 8787
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu. Kontakt : sprzedaz at buyyou.pl