rss
dnia: 2013-04-23
Dwadzieścia czy trzydzieścia lat temu było to jedynie słuszne i właściwe grafitti obecne wszędzie - na plakatach, na mostach, nad drogami, pod sufitami - wszędzie gdzie mógł je zobaczyć lud pracujący. Warte przypomnienia - w sumie to przecież zwykłe pozytywne myślenie, nie rozumiem czemu ludzie z tym walczyli ;)

Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-04-11
Sala sądowa - najidiotyczniejsze prawa, jakie kiedykolwiek wynaleziono, a które, co gorsza, nadal są legalne!!! I to nigdzie indziej tylko w Stanach Zjednoczonych, krainie marzeń, gdzie dla inteligentnych i ciężko pracujących jest raj na ziemi. 
Patrząc na niektóre z zakazów, to polscy politycy bardzo szybko nadganiają brakujący do Amerykanów dystans.
Czytaj dalej...
Share
.... ale lepiej jakby tego nie robiła.... :)
Czytaj dalej...
Share
Artykuł zawiera tradycyjne i ordynarne przekleństwa - ale przecież nic co ludzkie nie jest nam obce.... 

Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-03-24
Proszę Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne kobiety 


Czytaj dalej...
Share
Argumenty za tym, że piwo jest lepsze od kobiet są niepodważalne panowie.. :) Chyba, że kobiety się zmobilizują i obalą niektóre tezy.....:)

Czytaj dalej...
Share
Oto jest pytanie .... !

Czytaj dalej...
Share
Coś co robią wszyscy, coś o czym nikt nie rozmawia. Robi i pan Józek robi też i królowa angielska. My łamiemy bariery, przekraczamy granice tabu! Dziś prezentujemy naukowy opis całego tematu, próbują dokonać klasyfikacji szczegółowej KUPY*. 

*dla osób wrażliwych oraz tych które jedzą nie polecamy!

Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-03-16
Absolutna pozycja dla wszystkich, którzy w weekendy nie jeżdżą na rodzinne pikniki tylko w sprawdzonym towarzystwie wędrują od baru do baru. Teraz wszystko stanie się jasne i proste. Mnie olśniło... 

Czytaj dalej...
ShareRegulamin Kontakt

Obecnie mamy 6 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 6 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 8787
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu. Kontakt : sprzedaz at buyyou.pl