rss
dnia: 2013-04-11
Sala sądowa - najidiotyczniejsze prawa, jakie kiedykolwiek wynaleziono, a które, co gorsza, nadal są legalne!!! I to nigdzie indziej tylko w Stanach Zjednoczonych, krainie marzeń, gdzie dla inteligentnych i ciężko pracujących jest raj na ziemi. 
Patrząc na niektóre z zakazów, to polscy politycy bardzo szybko nadganiają brakujący do Amerykanów dystans.
Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-03-24
Proszę Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne kobiety 


Czytaj dalej...
Share
Argumenty za tym, że piwo jest lepsze od kobiet są niepodważalne panowie.. :) Chyba, że kobiety się zmobilizują i obalą niektóre tezy.....:)

Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-07-05

Co skrywa brzuch byłej miss piękności z USA?


Podpowiedź: to nie jest kolejna idiotka, która wszczepiła sobie implant, po to by zostać popapraną gwiazdą internetu. Nie jest to też żaden guz, tylko celowo umieszczona przez lekarzy rzecz. Zanim klikniesz dalej, chwilę pomyśl.


Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-07-09
Tekst nie jest mojego autorstwa ale genialnie trafiony


Rurki, japonki, lica gładkie jak aksamit, waga paczki zapałek. Różyczki na koszulkach, lakier na paznokciach, dekolt do kostek. Nie lubią piłki nożnej, prowadzą modowe blogi, słuchają Lany del Rey. Co się stało z facetami? 


Zapytałem niedawno kolegę homoseksualistę o jego typ mężczyzny. Zaskoczył mnie. Byłem przekonany, że jako zdeklarowany gej odpowie, że kręcą go wychudzeni chłoptasie o androgenicznej urodzie przyozdobionej zimową czapką. Nic z tego. Stwierdził, że ciągnie go do wysportowanych, a co za tym idzie, dobrze zbudowanych chłopaków. Pewnie trochę się martwi, bo o takich coraz trudniej. Szczególnie po jego stronie boiska. 
Czytaj dalej...
Share
.... ale lepiej jakby tego nie robiła.... :)
Czytaj dalej...
Share
Artykuł zawiera tradycyjne i ordynarne przekleństwa - ale przecież nic co ludzkie nie jest nam obce.... 

Czytaj dalej...
Share
Toaleta to miejsce odosobnienia, gdzie poczucie nie tyle estetyki ale i higieny i odosobnienia nie powinno być nikomu obce a już na pewno nie projektującym i nota bene wykonującym projekt .... ale co tam naprawdę projektanci i spółka mieli na myśli tutaj....? 
Czytaj dalej...
Share
dnia: 2013-09-01
Tatuaż – dowolny znak graficzny na ciele powstały w wyniku trwałego wszczepienia za pomocą specjalnej igły barwnika pod skórę. W aktualnych czasach posiadanie takiego znaku na swoim ciele stało się bardzo powszechne a ich posiadacze prześcigają się w pomysłach by się wyróżnić na tle innych....
Czytaj dalej...
ShareRegulamin Kontakt

Obecnie mamy 12 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 12 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 8787
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu. Kontakt : sprzedaz at buyyou.pl