rss
Śmieszne życzenia na Walentynki
dnia: 2014-02-14

Śmieszne życzenia na Walentynki

Najlepsze życzenia na Walentynki, dla fajnego chłopaka od fajnej dziewczynki.
 
 

W okowach miłości, w tej słodkiej niewoli, nawet u dentysty chory ząb mniej boli. Serce moje biedne Ciebie dziś wybrało, prześlij mi całusa, żeby nie cierpiało.


Kochaj i szalej, nie pytaj co dalej.
Całuj i grzesz, Miłością się ciesz!


W Walentynki piękny świat,
Więc Ci życzę uroczyście:
Żyj przynajmniej ze sto lat.
Ze mną oczywiście!


Uśmiech na twarzy,
Słońce na niebie
I miłość w sercu,
To wszystko dla Ciebie!


 Moje serce zakochane,
Tylko Tobie jest oddane.
Daj mi teraz serce Twoje,
Będzie nas szczęśliwych dwoje!


Imię moje - kocham Cię. A nazwisko - domyśl się.


Choćby mróz mi uszy mroził, choćby mi ktoś palcem groził, choćby mnie trzymano o wodzie i chlebie, nie braknie w mym sercu miłości do Ciebie. Tobie więc wysyłam całusów tysiące - do nich dziś dodaję serce me gorące.


Chociaż ja się Tobie nie rzucam na szyję, to dla Ciebie przecież serce moje bije. Miłość moja szczera, a myśli gorące - w dowód przesyłam całusów tysiące.


Jesteś jabłuszkiem w mej kieszeni, jesteś listeczkiem wśród zieleni. Jesteś iskierką w popielniku, chcę Cię poznać mój chłopczyku. Jesteś słodki jak cukierek, chcę Cię zjeść dziś na deserek.


Choć się boję odrobinkę, ślę do Ciebie Walentynkę. Bo nadzieję cichą mam, że Ci troszkę szczęścia dam. W kawiarence, przy deserze, na kolacji, na spacerze. O północy i w południe - będzie nam ze sobą cudnie.


W dzień świętego Walentego nie chce spotkać się z kolegą, nie chcę widzieć się z rodzinką, chcę być Twoją Walentynką.


To uczucie nieznane, dla mnie całkiem nowe, jakbym wskoczył w przepaść i spadł prosto na głowę. Ciągle się uśmiecham, nastrój mam radosny, bo to na mnie spadł Twój eliksir miłosny.


W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego. Nikt nie może się dziś złościć, bo to nadszedł dzień miłości.


Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości. Dużo uścisków, samych radości. Spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w dniu Walentego życzy...


Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji ten list wysłany, przypomnij sobie, że Walentynka jest to Światowy Dzień Zakochanych.

Share
Regulamin Kontakt

Obecnie mamy 7 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 7 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 8787
Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu. Kontakt : sprzedaz at buyyou.pl